NetStudent.cz - články

Nové články


0

Aktualizace IE 11.0.10 na Windows Update

Václav Dajbych | publikováno 16. července 2014

Červencová kumulativní aktualizace zabezpečení aplikace Internet Explorer 6, 7, 8, 9 a 11 je k dispozici na Windows Update. Opravuje jednu veřejně známou zranitelnosti a 23 potencionálně nebezpečný...


0

Novinky v Internet Exploreru DC1

Václav Dajbych | publikováno 24. června 2014

Pokud vyvíjíte moderní webové aplikace, zbystřete. Microsoft začal vydávat nové verze svého prohlížeče určené výhradně vývojářům. Otevírá se tak možnost sdělit vývojovému týmu, co se vám na impleme...


0

Aktualizace IE 11.0.9 na Windows Update

Václav Dajbych | publikováno 11. června 2014

Červnová kumulativní aktualizace zabezpečení aplikace Internet Explorer 6, 7, 8, 9 a 11 je k dispozici na Windows Update. Opravuje 2 veřejně známé zranitelnosti a 57 potencionálně nebezpečných chyb...


0

Microsoft přesouvá testy IE do W3C

Václav Dajbych | publikováno 10. června 2014

Tak jako jiné programy, i Internet Explorer má své testy, které hlídají to, aby se nová verze prohlížeče chovala tak, jako ta stará (pokud však není záměrem opak). Pokud vývojář svým zásahem rozbij...

NetStudent.cz - akce

Akce


Nadcházející

Nebyly nalezeny žádné nadcházející akce.

Uskutečněné

Co přináší Internet Explorer 11

22. ledna 2014   18:00 - 20:00       Praha - Microsoft

Přehledová přednáška o HTML5 technologiích v Internet Exploreru. Mimo jiné si ukážeme, jak vytvořit webovou aplikaci tak, aby byla do Windows integrovaná stejně jako nativní aplikace. Podíváme se i na Vývojářské nástroje F12, pomocí kterých se webová aplikace snadno ladí. Vysvětlíme si i jednotlivé vykreslovací režimy IE, abychom uměli připínat mezi kompatibilním režimem a režimem s podporou moderních standardů.

Více informací...

NetStudent.cz - novinky

Novinky

Windows 8 roadshow

Karel Florian | 20. února 2013

Windows 8 jsou novým operačním systémem, který nabízí vývojářům nový prostor pro kreativitu a realizaci nápadů. Windows Store aplikace a nové rozhraní definují prostředí Windows 8, navíc na nich můžete vydělat. Roadshow vám řekne, jak na to.

S více než 60 miliiony prodaných licencí jsou Windows 8 rychle rostoucím trhem, který nabízí vývojářům aplikací obrovský potenciál.

Pokud máte nápad na aplikaci a umíte jeden z podporovaných jazyků (HTML5, JavaScript, C#, C++, Visual Basic, XAML), můžete si aplikaci napsat a nabídnout ji nejen v České republice, ale i celosvětově. V případě placené aplikace se vám tak otevírají dveře k 60 milionům zákazníků.

Windows 8 roadshow je akce, kde se dozvíte, jak aplikace psát, jak je designovat a tvořit, jak projít certifikací a jak hotový výsledek dostat na Windows Store k zákazníkům.

Plánované zastávky roadshow jsou Praha, Brno, Ostrava, Pardubice a předběžně Zlín.

Termíny budou zveřejněny, společně s dalšími informacemi a detaily, v sekci Akce během následujících pár dní.

V mezičase si můžete prostudovat web buildforwindows.cz, kde najdete přehledně uspořádané informace, které budou dále rozvinuty během samotné roadshow.

Karel Florian

Univerzita Pardubice
Univerzita Pardubice

Microsoft student partneři jsou na této univerzitě zatím krátce. Působí na Fakultě elektrotechniky a informatiky a jejich práce spočívá především v organizaci přednášek a seminářů, dále pak v psaní technických článků. Nyní se snažíme o další rozšíření působení naší činnosti a širšímu povědomí o nás mezi studenty.

Jirka Pénzeš


Filip Štorek

Filip Štorek

Filip v současné době studuje programování na pražském Gymnáziu Arabská. Baví jej programování, design a vše ostatní, co souvisí s technologiemi Microsoft. Aktivní je také ve vývoji aplikací pro Windows Store a Windows Phone.


Inzerce
Windows Live Calendar Gadget
Imagine Cup 2011

FeedViewer