David Beinhauer

David Beinhauer
E-mail

Instant Messenger


Bio

Působí jako Microsoft Student Partner a pracuje jako vývojář v jedné nadnárodní firmě. Zajímá se o webové technologie a počítačovou grafiku. Pozornost také věnuje hernímu průmyslu

Zájmy

Webové technologie, herní průmysl, akciové trhy


Kristýna Bortlíková

Kristýna Bortlíková
Bio

Ahoj, jmenuji se Kristýna. Studuji fakultu informačních technologií. Informatika pro mě není jen práce ale i koníček. Vyvíjím aplikace pro Windows, Windows Phone a pro web. Specializuji se na ASP.NET MVC, C#, HTML, JavaScript a technologie pro vývoj Single Page aplikací. Ráda předávám znalosti ostatním - hlavně začínajícím programátorům.


Jan Cibulka

Jan Cibulka
E-mail

Telefon
+420 776 307 158
Instant MessengerBohuslav Čech

Bohuslav Čech
E-mail

Instant MessengerJakub Čermák

Jakub Čermák
Bio

Jakub pochází z Pardubic, kde vystudoval osmileté gymnázium, a v současné době pobývá v Praze, kde studuje 3. ročník bakalářského oboru informatika na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Poslední dobou se věnuje spíše programování v C++ a v C#, nejlépe paralelizované věcí na desítkách procesorů:) .Taky občas píše články nebo dělá přednášky.

Zájmy

Ve volném čase spí, pobývá v hospodě, kouká na anime s hrnkem dobrého čaje nebo si s něčím hraje.

Univerzita
Univerzita Karlova

Václav Dajbych

Václav Dajbych
Bio

Zajímám se o vývoj webových i desktopových aplikací. Mé oblíbené platformy jsou HTML5, Windows Runtime a .NET. Technické články publikuji na svém blogu dajbych.net.


Jiří Danihelka

Jiří Danihelka
E-mail

Instant Messenger


Bio

Studuji doktorské studium na Katedře počítačové grafiky a interakce FEL ČVUT (http://dcgi.felk.cvut.cz), před tím jsem vystudoval informatiku na MFF UK. Ve svém výzkumu se zabývám počítačovou grafikou na mobilních telefonech. Již několik let také působím v univerzitním centru R&D Centre for Mobile Applications (http://www.rdc.cz).

Zájmy

Zajímám se hlavně o Windows Phone, Metro aplikace, Silverlight, Expression Blend a počítačovou grafiku obecně. Zkušenosti mám i s vývojem pro Windows Azure, ve kterém dělám serverovou část k Windows Phone aplikacím.


David Gešvindr

David Gešvindr
Bio

Specializuji se na problematiku digitálních multimédií a na MS technologie určené pro koncové uživatele (Windows Client, Windows Media Center, Windows Home Server). Kromě účasti v MSP programu jsem také organizátorem Windows User Group Brno.

Zájmy

Digitální multimédia, Windows Client, webové aplikace, Microsoft SQL Server


Michael Grafnetter

Michael  Grafnetter
Bio

Na MFF UK pôsobím ako Microsoft Student Partner, vyučujem predmet Administrace systémů Windows a spravujem virtualizačnú infraštruktúru.

Zájmy

Windows Server, Virtualizácia, Identity Management, ASP.NET, Embedded systémy

Univerzita
Univerzita Karlova

Lukáš Grolig

Lukáš Grolig

Jan "Haichi" Hajek

Jan "Haichi" Hajek
E-mail

Telefon
+420739963757
Instant MessengerFilip Herudek

Filip Herudek
E-mail

Bio

Jsem studentem bakalářského studia na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické. Vyvíjím aplikace v C# a zajímám se o vývoj na různé platformy a zařízení. V současné době se věnuji hlavně vývoji aplikací pro Windows 8 a Windows Phone.

Zájmy

Nové technologie, podnikání a sport. Především tenis, florbal a hokej.


Ondřej Janáček

Ondřej Janáček
E-mail

Bio

Studuji magisterské studium na FIT ČVUT. Při vývoji aplikací jsem zkusil velké množství nejen MS technologií, ale nejvíce mi sedí právě C#, tedy většinou back-end aplikací.

Zájmy

Z oblasti vývoje C# internals, code review a refactoring. Mimo to sportovni akrobacie a zdravý životní styl. Ve volném čase také přispívám na stackoverflow.com.


Jiří Janata

Jiří Janata
Bio

V současné době studuji 1. lékařskou fakultu UK. Zajímám se především o serverové a klientské produkty typu Windows Server, Exchange a Windows 7.

Zájmy

Kromě toho rád jezdím na kole a hraji na klavír.


Vašek Jirovský

Vašek Jirovský

Lukáš Juna

Lukáš Juna
E-mail

Bio

V současné době studuji na Střední průmyslové škole v Kladně. Studuji obor Informační technologie – IT Professional. Působím na pozici zástupce šéfredaktora webu WinMag.cz (tvorba článků a recenzí). Aktivně se zajímám o produkty společnosti Microsoft: Windows Phone 7 (vývoj) a o operační systém Windows 8.


Martin Kaše

Martin Kaše
E-mail

Telefon
776819817
Instant Messenger


Bio

Zajímá se o tvorbu her a aplikací, pro Windows Phone, XBox a Windows 8. Věnuje se hlavně programovaní v C#. Je velký fanoušek .Net technologií. Student průmyslové školy v oboru Informatiky.


Lukáš Kouřil

Lukáš Kouřil
E-mail

Bio

Studuje doktorát v oboru umělé inteligence a bioinformatiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zabývá se vývojem na platformě .NET a souvisejícími technologiemi a produkty. Pracuje také jako externí lektor na Vysoké škole logistiky v Přerově.


Jan Kučera

Jan Kučera
E-mail

Bio

Honza je studentem Univerzity Karlovy, zajímá se o .NET a mezinárodní vývoj. Je členem .NET Micro Framework Core Teamu.

Zájmy

Microsoft Image Composer, Publisher, WPF, XAML, XPS, Rally.


Petr Lenz

Petr Lenz
Bio

V současné době studuji Unicorn College, obor Management ICT projektů. MS technologie preferuji od začátku svého působení v IT, neboť v nich vidím reálný přínos pro společnosti, systematický progres a dobré chápání trhu. Osobně se zaměřuji především na Windows Server, Exchange Server a propojení s online službami. Od doby, kdy jsem do ruky dostal Windows Phone, začínám se zajímat o vývoj aplikací pro tuto platformu.

Zájmy

Kromě informačních technologií jsou to in-line brusle, florbal, motorsport. O své nápady a rady se rád dělím na svém blogu (petrlenz.cz) a sociálních sítích. A když je toho všeho příliš, vyrážím do přírody.


Daniela Lišková

Daniela Lišková
Bio

V současné době pracuji ve společnosti Microsoft a mám na starost Microsoft Student Partner program v České republice.

Zájmy

rodina, kungfu, volejbal, fotografování, trekking


Vladimír Mach

Vladimír Mach
E-mail

Instant Messenger


Bio

Studuji na MFF UK a kromě studia se zajímám především o serverové technologie Microsoft, hlavně z pohledu síťování, virtualizace apod. A od chvíle, co mám Windows Phone telefon, i o vývoj pro WP.

Zájmy

.NET (C#), Windows Phone, síťování, Hyper-V


Jaromír Nechanický

Jaromír Nechanický
E-mail

Bio

Jsem studentem MFF UK. Zde působím jako MSP a společně s kolegy organizuji pravidelné přednášky o Microsoftích technologiích. Zároveň působím jako lektor v MS IT Academy pod CSP. Zajímám se hlavně o vývoj desktopových aplikací a skriptování v PowerShellu.

Univerzita
Univerzita Karlova

Petr Nymsa

Petr Nymsa
Bio

Jsem studentem Střední školy a vyšší odborné školy Aplikované kybernetiky s.r.o se zaměřením na programování. Můj oblíbený jazyk je C# a vůbec .NET technologie. Poslední rok se zajímám o tvorbu Windows Store aplikací. Mezi další zájmy ohledně IT patří sítě, webové technologie (HTML,CSS,PHP,...). Vytvářím hry pomocí frameworku XNA a nově i pomocí MonoGame, kde tvořím vlastním herní engine pro 2D hry. Rád sdílím svoje zkušenosti s ostatními ať už pomocí článků nebo jinou formou.

Zájmy

IT a vše okolo, lyžování, cyklistika a v neposlední řadě působení jako vedoucí na dětském táboře


Jirka Pénzeš

Jirka Pénzeš
E-mail

Instant Messenger


Bio

Nyní jsem studentem magisterského programu Informační technologie na Univerzitě Pardubice. Dlouhodobě se věnuji programování na platformě .NET, zejména ASP.NET a jazyk C#.NET. V současnosti je mým velkým zájmem technologie LINQ, WPF a distribuované systémy. Dále se věnuji i jazyku Java, architektuře aplikací a praktikám čistého kódu.

Zájmy

C#.NET, JAVA, architektura aplikací, distribuované systémy


Martin Poisel

Martin Poisel
E-mail

Telefon
+420 737429784
Instant Messenger


Bio

Jsem šílený administrátor, který se zabývá sítěmi a servery od svých čtrnácti let. Mám kompletně zasíťovaný dům, zahradu, nechybí mi doma serverovna a Hyper-v failover cluster. Z IT se zajímám především o Windows Server, Exchange a SQL.

Zájmy

Lezení po horách a jiné horské adrenalinové činnosti, turistika.


Tomas "Shellmeak" Prokop

Tomas "Shellmeak" Prokop
E-mail

Instant MessengerMatouš Rokos

Matouš Rokos
E-mail

Bio

Jsem studentem Fakulty informačních technologií na ČVUT. Zajímám zejména o administraci Windows Serveru, virtualizaci v Hyper-V či Windows Azure a samozřejmě i o klientská Windows zařízení.

Zájmy

Windows 8, Windows Server, Active Directory, Hyper-V, Virtualizace, Windows Phone


Tomáš Slavíček

Tomáš Slavíček
Instant Messenger


Bio

C# vývojář zaměřující se na mobilní platformy, se zájmem o herní vývoj. Microsoft MVP v kategorii XNA/DirectX. Autor série článků o vývoji v XNA a pro Windows Phone. Organizuje přednášky a hands-on-laby pro české vývojáře, pomáhá rozvíjet místní Windows Phone komunitu. Absolvent Bc. studia na MFF UK, nyní student počítačové grafiky na ČVUT FEL v Praze. Microsoft Student Partner a spoluorganizátor konference MS Fest. Tvůrce hry HexaLines a herního 3D engine pro Windows Phone.

Zájmy

Zajímám se o návrh her a další multimediální tvorbu, dokončuji vývoj herního 3D engine postaveného nad XNA. Ve volném čase si najdu rád chvilku na in-line brusle, nebo na hraní na klávesy. Na škole působím jako Microsoft Student Partner.

Univerzita
Univerzita Karlova

Martin Šimeček

Martin Šimeček
E-mail

Bio

Studuji magisterský obor Informační systémy a technologie na VŠE v Praze. Přestože mám programátorské kořeny a sem tam něco vyrobím, orientuji se nyní spíš na koncové uživatele, business aplikace a technologické novinky. Řečeno ve značkách: C#, WPF, Office, Windows, Windows Phone, Kinect, Dynamics atd.

Zájmy

Čtení, psaní, přednášení... K tomu nějaký ten pohyb ve vodě nebo kolmo a trocha hnidopišství při korekturách. Taky velmi rád nahlížím "pod pokličku" a jsem závislý na dobré kávě.


Filip Štorek

Filip Štorek
E-mail

Bio

Filip v současné době studuje programování na pražském Gymnáziu Arabská. Baví jej programování, design a vše ostatní, co souvisí s technologiemi Microsoft. Aktivní je také ve vývoji aplikací pro Windows Store a Windows Phone.

Zájmy

Rád se učí nové věci. Největším adrenalinem jsou pro něho golf, MTB a sjezdovky.


Petr Kazzan Vlk

Petr Kazzan Vlk
E-mail

Telefon
+420773529926
Instant Messenger


Bio

Studuji magisterský program na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze, kde se zaměřuji na tvorbu webových aplikací. V praxi se ovšem více zajímám o správu serverových a klientských operačních systémů a o technologické novinky nejen z dílen společnosti Microsoft. Nejen v rámci TechNet Fór rád pomáhám koncovým uživatelům řešit jejich konkrétní problémy. Organizuji také setkání Windows User Group.

Zájmy

Informační technologie od A do Z. Ve volném čase milovník letní pohody při jízdě na kole nebo při sezení na zahrádce restaurace u dobrého jídla nejlépe pak s výhledem na les.


Ondřej Vybíral

Ondřej Vybíral
E-mail

Bio

Studuji Informační a komunikační technologie na SOŠ v Brně. Učím se programovat v C++. V poslední době se zaměřuji na Windows Phone a Windows 8. Rád bych se naučil pracovat s servrovými řešeními a produkty firmy Microsoft. Rád přemýšlím jako koníček, nad IT Byznysem a IT Bezpečností.

Zájmy

Windows Phone, Windows 8 a IT byznys.


Martin MZetko Zikmund

Martin MZetko Zikmund
E-mail

Telefon
+420728926887
Bio

Student matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, programátor se specializací na ASP.NET MVC, vývoj aplikací pro Windows Phone 7 a 8 a nové rozhraní Windows 8. Certifikovaný MCPD Windows Applications a MCPD Web Applications. Autor několika webových projektů, v současnosti především Vocableman.com. Ve volném čase vyvíjí také multiplatformní aplikaci The Quote (dostupná na Windows Store a Windows Phone Store).

Zájmy

Programování, moderní technologie, matematika, poker, squash